Jau sen esmu solījusi ierakstīt par naktsmājām Keiptaunā un Dienvidāfrikā. Kā nekā naktsmājas sastāda vienu no lielajām izmaksu grupām ceļojumam:
Kopējie ceļojuma izdevumi var tikt sadalīti sekojošās kategorijās:
- Lidmašīnas biļete (par lidojumiem uz Keiptaunu);
- Naktsmājas - šī ieraksta tēma;
- Aktivitātes, ceļošana- par un ap šo tēmu var lasīt šajā lapā;
- Pārtika/ uzturs - tas katram pēc vēlmēm:)
Mēs esam dikti dažādi un mūsu vēlmens pēc komforta, luksusa un servisa atšķiras dikti- šis ieraksts ir pārskats no mana skatu punkta- lai ceļotu nav jābūt superbagātam un ir vērts parakāties pa internetu.
Uzreiz atzīšos, ka es neesmu Tripadvisor fans. Nē, es nesaku, ka šī lapa nav noderīga, iepējams ka ir pat ļoti noderīga, bet es neesmu radusi pie tās...
Mājas lapas, ko es regulāri izmantoju ir:
un
Protams, protams ir neskaitāmas citas saites, kas piedāvā rezervāciju servisu. Kāpēc esmu izvēlējusies tieši šīs?
Sleeping out man īpaši patīk Room finder, kas dod iespēju ierakstīt savas vēlmes un gaidīt piedāvājumus uz epastu! Grūtākais ir izvēlēties īsto:)
Rooms for Africa ir stipri līdzīgs. Man patīk karte ar jūtīgajiem izvēles punktiem:)
Bookings dot com, man meklētājs īpaši pievilcīgs nešķiet, izvēles iespējas ārpus lielajām pilsētām ir ierobežotas, tāpat arī cenas nav pievilcīgākās. Taču šai saitei piemīt viena forša īpatnība- tā piedāvā rezervācijas, kuras var atcelt, ja nu gadījumā ceļojuma plāni mainās. Šī īpatnība noderēs arī gatavojot DĀR vīzu.
Ko ņemt vērā plānojot ceļojumu un meklējot naktsmājas:
- Sezonu/ gadalaiku- zemākas cenas būs atrodamas no marta līdz septembrim. Cenu atšķirība var būt pat 2 un vairāk reizes;
- Zvaigznītes/ serviss- pamatideja, protams, paliek. bet pēc pieredzes varu teikt, ka reizēm privātajos visu namos serviss ir labāks par tā paša līmeņa viesnīcām. Papildus, balstoties uz bijušo klientu novērojumiem, salīdzinājumā ar Indijas (Kerelas) zvaigznītēm, līmenis ir zemāks. Tātad, ja jums patīk luksuss, ir ieteicams izvēlēties 5 zvaigznītes;
- Atrašanās vietas- jo tuvāk intereses punktam jo dārgāk- piemēram, jo tuvāk okeānam, jo dārgāk. Tāpat būs ievērojami dārgāk nakšņot safari parka teritorijā, salīdzinājumā ar naktsmājām teiksim 3 km ārpus. Tas gan nav pārsteigums, vai ne!?:) Izvēloties naktsmājas keiptaunas pilsētā, var noderēt pilsētas karte;)
- Populārākās naktsmājas ne vienmēr ir tās labākās. Piemēram, Driffter tūres ietvaros piedāvātās naktsmājas, būs salīdzinoši dārgākas (un nebūt ne labākas) kā līdzīga tipa naktsmājas.
- Meklējot izdevīgākos variantus, jāpievērš uzmanība vai neparādās divu nakšu ierobežojums- kas, protams, nav problēma, ja jūs vēlaties konkrētajā vietā palikt 2 naktis. Šo vēlams ņemt vērā, ja plāota braukšana ārpus Keiptaunas;
- Skolēnu brīvdienās naktsmājas ir dārgākas- šis gan vairāk attiecas uz mazākām iestādēm un uz galvenajiem vietējā tūrisma galamērķiem. Skolēnu brīvdienas šogad ;
- Ceļojot ar bērniem- bērniem parasti piedāvā zemāku cenu, bet jāatceras, ka ne visas iestādes atļauj bērnus savos apartamentos.
Par R500- R600 (35 -40 EUR) uz cilvēku par nakti var atrast labas naktsmājas. Nesezonā var atrast arī daudz lētāk:) Ja nav žēļ parakāties un pamaklēt, tad ir iespējams atrast arī lētākas naktsmājas sezonā. Tiesa, kā gids es varu jums palīdzēt ietaupīt nedaudz uz naktsmājām, ko jūs esat izvēlējušies (gidiem tāpat kā aģentūrām, nereti piedāvā labāku cenu). Jāatzīst, ka es ļoti nelabprāt rezervēju naktsmājas citiem. Tas tamdēļ, ka katrs pats labāk zin, ko tieši vēlas un naudas pārskaitīšana paaugstina stresu un atbildību. Taču es ļoti labrāt piekrītu izvadāt un izstāstīt par Keiptaunu :)
Šis ir namins no Tsitsikamma takas:) - ideāls!:))) |
Ritma
Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru